GODS OF AZEROTH

inside our WOW guild!!

HomePortalFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
lize342005
Admin
Admin

Number of posts : 3
Registration date : 2007-12-25

PostSubject: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   Thu Jan 10, 2008 10:15 pm

as vrea sa incepem sa vorbim despre WoW ..... jocul ce multi nu il definesc un joc.....pana si eu as zice k nu e doar un joc.am jucat pe mult servere..si pot zice k pe nici unu nu m-am simptit atat de bine cat pe serverul original EU...prieteni...putine probleme q jocu.... si multe altele....!si as vrea sa vad cine ce servere prefera....si pana la ce nivel a ajuns...dar va rog sa specificati dak cumva pe serverul pe care jucati e deajuns sa loviti o data si sunteti deja un lvl 70:))
Back to top Go down
View user profile http://goawow.forumotion.com
lize342005
Admin
Admin

Number of posts : 3
Registration date : 2007-12-25

PostSubject: Re: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   Sun Mar 16, 2008 4:47 pm

Am un lvl 67 pe serverul original..un night elf hunter
profesi...leatherworking si skining
un lvl 70 night elf hunter pe server privat....pe care nu imi place pentru k pet-ul se misk greu...si nu il pot antrena chiar daka am lvl 70 si cei doi eroi ai mei s-ar intalni....nu ar avea nici o sansa asta contra lu ala de 67:D
Back to top Go down
View user profile http://goawow.forumotion.com
dinu
CREATORI!
CREATORI!

Number of posts : 2
Registration date : 2008-03-17

PostSubject: Re: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   Mon Mar 17, 2008 12:37 am

poate eroul tau nu are nici o sansa contra celui de pe servaru original dar al meu sigur are pt ca is cel mai RAU si nu ma poate invinge nimeni... Razz Razz Razz ...oricum sunt sigu ca tias pate ambi eroi pusi la un loc pt ca am 4 bucati din TR6 si nu ai ce face in legatura cu asta...:>:>:> lol!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   

Back to top Go down

incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1